شنبه, 29 دی 1397
آگهی
آگهی
آگهی

تبليغات

جهت درج تبليغات خود در اين وب سايت با

شماره 05337220130

تماس حاصل فرماييد

وب سايت نامه گناباد معتبرترين پايگاه خبري شهرستان گناباد

گناباد کمترین میزان انجام کار در زمینه تهیه طرح هادی روستایی را در استان داشته PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه 28 خرداد 1393 ساعت 22:42

شهرستان گناباد با 80 درصد پیشرفت کمترین میزان انجام کار در زمینه تهیه طرح هادی روستایی را در استان داشته است.

 

به گزارش ایرنا، مراسم محوری بهره برداری از این طرحها در روستای ˈیوسف آبادˈ شهرستان نیشابور برگزار شد که طی این مراسم از طرح هادی این روستا نیز بهره برداری گردید.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: هفتاد و ششمین طرح هادی روستایی استان در روستای یوسف آباد و نود و هشت هزارمین واحد مسکونی طرح وی‍ژه بهسازی مسکن روستایی در شهرستان نیشابور امروز به بهره برداری رسید.

ˈسید رضا موسوی نیاˈ افزود: همچنین با حضور رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از پروژه مسکونی 64 واحدی مسکن شهری در بلوار جانبازان نیشابور و دو هزار و 500 واحد مسکن روستایی در منطقه زلزله زده شهرستان های نیشابور و فیروزه بهره برداری شد.

وی بیان کرد: دو هزار و 524 روستای دارای بیش از 20 خانوار در خراسان رضوی وجود دارد که تاکنون برای دو هزار و 303 روستا معادل 91 درصد از آنها، طرح هادی روستایی تهیه شده است.

وی گفت: میانگین تهیه طرح هادی روستایی برای روستاهای دارای بیش از 20خانوار در کشور 73 درصد است در حالی که این رقم در خراسان رضوی 91 درصد می باشد.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی افزود: امسال قرار است به کمک استانداری خراسان رضوی کار تهیه طرح هادی روستایی برای 221 روستای دارای بیش از 20 خانوار باقیمانده در استان به اتمام رسد.

وی اظهار کرد: تاکنون طرح هادی روستایی در سه شهرستان مه ولات، کاشمر و خوشاب به پایان رسیده و کار تهیه طرح در دیگر شهرستانها در حال انجام است که در این میان شهرستان گناباد با 80 درصد پیشرفت کمترین میزان انجام کار در زمینه تهیه طرح هادی روستایی را در استان داشته است.

 

نظرات  

 
0 #1 پاسخ: گناباد کمترین میزان انجام کار در زمینه تهیه طرح هادی روستایی را در استان داشتهبنيادمسكن خراسان رضو 1393-05-18 09:26
با سلام
احتراماً به اطلاع مي رساند شاخص برخورداري شهرستان گناباد با توجه به آمار سرشماري سال 1385 صد در صد بوده است اما براساس آمار سرشماري سال 1390 كه تعدادي از روستاهاي زير 20 خانوار سال 1385 با افزايش جمعيت مواجه شده و به گروه روستاهاي بالاي 20خانوار پيوسته اند شاخص برخورداري به 81 درصد كاهش يافته است. لازم به ذكر است مبناي محاسبه تعداد روستاهاي برخوردار از طرح هادي به كل روستاهاي بالاي 20خانوار مي باشد.
روابط عمومي بنياد مسكن انقلاب اسلامي خراسان رضوي
نقل قول
 
 
0 #2 پاسخ: گناباد کمترین میزان انجام کار در زمینه تهیه طرح هادی روستایی را در استان داشتههادی 1393-07-04 09:59
جای بسی تعجب است که به جای برنامه ریزی برای این حل این افتضاح باز هم توجیه تراشی تحویل مردم می دهند . تا باز هم سال آینده بر تارک این آمار جا خوش کنیم.
نقل قول
 

اضافه‌ كردن نظر


.

 

تبادل لینک

نامه گناباد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.تاریخ

آمار بازديدكنندگان

هرگونه کپی برداری از مطالب این وب سایت  فقط در صورت درج لینک سایت مجاز است


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه نامه گناباد می باشد
support by sabokro: sabokro_ce@yahoo.com