شنبه, 29 دی 1397
آگهی
آگهی
آگهی

تبليغات

جهت درج تبليغات خود در اين وب سايت با

شماره 05337220130

تماس حاصل فرماييد

وب سايت نامه گناباد معتبرترين پايگاه خبري شهرستان گناباد

انتخابات سمن‌های خراسان رضوی ۸دی ماه امسال برگزار می‌شود PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه 06 دی 1393 ساعت 23:08

مدیرکل اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: انتخابات تعیین نماینده سمن‌های استانی هشتم دی ماه امسال به‌صورت همزمان در استان و شش شهرستان خراسان رضوی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مرتضی دهقانی اظهار داشت: با توجه به پایان تصدی دو ساله نماینده سازمانهای مردم نهاد در هیئت نظارت استان و شهرستان‌هایی که بیش از سه سمن ثبت شده دارای مجوز هستند؛ انتخابات برای انتخاب نماینده جدید در موعد مذکور برگزار می‌شود.

دهقانی گفت: انتخابات استانی ساعت 8:30 هشتم دی ماه در محل استانداری و انتخابات شهرستانی در محل فرمانداری شهرستان‌های مشهد، سبزوار، نیشابور، سرخس، قوچان و گناباد برگزار می‌شود.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی گفت: 39 نفر برای این دوره کاندید شده اند و 350 سمن واجد شرایط، باید از میان این افراد، هفت نماینده اصلی را برای استان و شهرستانهای مذکور انتخاب کنند.

دهقانی از آن دسته از سازمان‌های مردم نهادی که از استانداری پروانه تاسیس دارند و یا از اداره کل ورزش و جوانان به استناد آئین نامه هیئت وزیران، دارای اعتبار نامه هستند و برابر مقررات به ثبت رسیده اند؛ دعوت کرد تا در این انتخابات شرکت کنند.

 

اضافه‌ كردن نظر


.

 

تبادل لینک

نامه گناباد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.تاریخ

آمار بازديدكنندگان

هرگونه کپی برداری از مطالب این وب سایت  فقط در صورت درج لینک سایت مجاز است


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه نامه گناباد می باشد
support by sabokro: sabokro_ce@yahoo.com