شنبه, 29 دی 1397
آگهی
آگهی
آگهی

تبليغات

جهت درج تبليغات خود در اين وب سايت با

شماره 05337220130

تماس حاصل فرماييد

وب سايت نامه گناباد معتبرترين پايگاه خبري شهرستان گناباد

مشارکت اهالی کوچه صدف با شهرداری گناباد در هفته منابع طبیعی PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه 23 اسفند 1393 ساعت 12:22

در هفته منابع طبیعی، به همت شهرداری و اعضای محترم شورای شهر گناباد، سه جلسه با موضوع نهالکاری در سطح شهر در سالن کنفرانس شهرداری گناباد برگزار گردید که آخرین جلسه آن در روز یکشنبه هفدهم اسفندماه 1393 بود.

در این نشستها، شهردار محترم و اعضای شورای شهر، نمایندگانی از اداره محیط زیست – اداره منابع طبیعی – دانشگاه علوم پزشکی گناباد و نیز نمایندگانی از محله های گناباد حضور داشتند.

مقرر شد در هر محله، ساکنان محله با همکاری کارشناس محترم شهرداری نسبت به تعیین محلهای قابل کاشت نهال و گودکنی اقدام نمایند و نهال برای کاشت نیز از طرف شهرداری تامین شود. همچنین بعد از ظهر روز پنج شنبه بیست و هشتم اسفندماه نیز محله های شهر با همکاری ساکنان هر محله پاکسازی شود.

لازم به ذکر است نمایندگان محله ها در جلسات فوق و نیز شهروندان در کاشت نهال، مشارکت چشمگیری داشتند و آقای شفیعی از اعضای محترم شورای شهر از روحیه مشارکت شهروندان تشکر ویژه ای داشتند و اظهار امیدواری کردند این همکاری ها در آینده نیز ادامه یابد . آقای مهندس شیرزاد – آقای مهندس جوادی و همکاران محترمشان در شهرداری در زیباسازی فضای سبز شهر زحمات زیادی را متقبل شده و برخورد بسیار خوبی با شهروندان داشتند.

از آنجا که نهالکاری کوچه صدف در سالهای قبل انجام شده بود، نهالکاری بخشی از بلوار طالقانی 13 که آماده کاشت نهال بود به اهالی کوچه صدف سپرده شد و در روز جمعه بیست و دوم اسفندماه، نهالکاری این بلوار به کمک اهالی کوچه صدف به انجام رسید.

گزارش و عکسها از یداله پدرام

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اضافه‌ كردن نظر


.

 

تبادل لینک

نامه گناباد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.تاریخ

آمار بازديدكنندگان

هرگونه کپی برداری از مطالب این وب سایت  فقط در صورت درج لینک سایت مجاز است


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه نامه گناباد می باشد
support by sabokro: sabokro_ce@yahoo.com