شنبه, 29 دی 1397
آگهی
آگهی
آگهی

تبليغات

جهت درج تبليغات خود در اين وب سايت با

شماره 05337220130

تماس حاصل فرماييد

وب سايت نامه گناباد معتبرترين پايگاه خبري شهرستان گناباد

برگزاری جلسه هم اندیشی با جمعی از گنابادیهای مقیم در سراسر کشور PDF چاپ نامه الکترونیک
سه شنبه 04 فروردين 1394 ساعت 16:41

جلسه هم اندیشی شورای شهر گناباد با جمعی از صاحب نظران گنابادی  مقیم درشهر های دیگر در سالن کنفرانس شهرداری  این شهر بر گزار شد.

به گزارش ایزدی خبرنگار نامه گناباد: عضو شورای اسلامی  شهرگناباد در این  مراسم گفت : هدف از بر گزاری این جلسه استفاده از نظرات و ایده های افرادی  است که در شهر های دیگر زندگی میکنند واما دلشان برای  گناباد می سوزد.

ابوالقاسم شفیعی اضافه کرد : بنا ست که شبکه اطلاعاتی از صاحب نظران گنابادی درسراسر کشور تهیه شود که به صورت مستمر امکان ارتباط با این افراد بر قرار باشد

مدیریت شهری یکی از موضوعات  مطرح شده در این جلسه بود  یکی از شرکت کنندگان در این جلسه در این خصوص گفت : میدان ها و المان ها شهر گناباد بزرگ هستند که  نگه داری آنها  هزینه بر هست.

وی استفاده از فن اوری بروز و کار امد را نیز در مدیریت شهرداری اساسی دانست و گفت :  استفاده از این  فناوری هزینه ها را کاهش میدهد.

شرکت کنندگانی نیز بودند که هویت شهر را مورد سوال قراردادند  و گفتند که المان های شهر گناباد معرف وضعیت بومی و فرهنگی شهر نیست.

استفاده بهینه از منابع آب نیز از مسایل مهمی بود  که در این جلسه بر آن تاکید  شد گفته شد بحث فاضل اب شهری نیزمی تواند در این زمینه به حفظ منابع آبی کمک کند . همچنین عنوان شد استفاده از پس ماند فاضل اب شهر گناباد می تواند  به اندازه قنات قصبه گناباد اب در اختیارکشاورزان قرار دهد  .

علاوه بر این در این جلسه مطرح  شد ؛ به بحث های آسیب اجتماعی در گناباد کمتر اهمیت  داده می شود که باید بیش تر مورد  توجه قرار گیرد.

نبود المان های نوروزی  نیز مورد انتقاد قرارگرفت و یکی از شرکت کنندگان اظهار داشت : گناباد امسال نه چهره  نوروزی دارد و نه چهره ی فاطمی.

یکی از شرکت کنندگان نیز از اینکه  در گناباد تخریب  و خود زنی وجود دارد اتتقاد داشت

بحث های فرهنگی نیز در این جلسه مطرح شد از جمله اینکه باید  برای  برزگان گناباد بزرگداشت گرفت و از زندگی آنها فیلم ساخت  .

در مورد ترافیک شهر گناباد هم موضوعاتی همچون استفاده از دو چرخه های  امانی برای  جلوگیری از ترافیک مطرح شد و  همچنین در این جلسه گفته شد  اگر در شهرک های ساخته شده امکانات لازم فراهم شود تا مردم نیازی برای تردد در  سطح  شهر نداشته باشند از ترافیک مرکز شهر کاسته  می شود که در این خصوص صد دستگاه گنابادبه عنوان نمونه مطرح شد.

در پایان این جلسه سید حسین پور هاشمی عضو شورای شهر گناباد ضمن جمع بندی موضوعات مطرح  شده از حاضران در جلسه تشکر و قدردانی کرد.

 

اضافه‌ كردن نظر


.

 

تبادل لینک

نامه گناباد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.تاریخ

آمار بازديدكنندگان

هرگونه کپی برداری از مطالب این وب سایت  فقط در صورت درج لینک سایت مجاز است


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه نامه گناباد می باشد
support by sabokro: sabokro_ce@yahoo.com