شنبه, 29 دی 1397
آگهی
آگهی
آگهی

تبليغات

جهت درج تبليغات خود در اين وب سايت با

شماره 05337220130

تماس حاصل فرماييد

وب سايت نامه گناباد معتبرترين پايگاه خبري شهرستان گناباد

امام جمعه گناباد: اجرای شعار امسال ضروری ترین مساله کشور است PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه 07 فروردين 1394 ساعت 18:42

امام جمعه گناباد گفت: همه باید بدانند اجرای شعاری که مقام معظم رهبری برای سال تعیین می کنند ضروری ترین مساله کشور است لذا همه باید به عنوان یک عمل واجب در جهت عملی نمودن آن تلاش کنند.   

حجت الاسلام والمسلمین حسن صادقی در خطبه های آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته گناباد با اشاره به نامگذاری "سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی" از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، افزود: امروز نیاز به وحدت از هر زمانی بیشتر احساس می شود.

وی ادامه داد: امروز استکبار تمام نیروی خود را در مبارزه با اسلام ناب و ملت ایران بکار گرفته لذا باید با اتحاد و همبستگی در برابر آنها ایستاد.

خطیب جمعه گناباد گفت: انتظار رهبر معظم انقلاب این است که ملت و دولت همکاری و هم افزایی داشته باشند و برای موفقیت یکدیگر تلاش کنند.

وی افزود: همدلی و همزبانی بدین معنا نیست که راه انتقاد بسته شود زیرا بر اساس احادیث، نصیحت کارگزاران دولت از وظایف هر فرد مسلمان است لذا اگر از مسوولان کسی مرتکب اشتباهی شد باید به صورت خیرخواهانه به وی تذکر داد.

حجت الاسلام صادقی گفت: برای تحقق شعار سال باید عمل کرد زیرا این مهم با نوشتن تابلو و بنر عملی نمی شود لذا دولت محترم و ملت عزیز می بایست گامهای عملی بردارند.

وی در ادامه گناباد را الگوی عملی وحدت و همدلی توصیف و بیان کرد: در این شهرستان از قدیم الایام وحدت و همزبانی بوده است و در پیگیری کارها نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و امام جمعه با یکدیگر همکاری داشته اند.

امام جمعه گناباد در ادامه با اشاره به حمله نظامیان عربستان به یمن نیز اظهار داشت: حمله به مردم مظلوم یمن پرده از چهره کریه آل سعود برداشت زیرا کسانی که داعیه خادم الحرمین بودن را دارند مردم مسلمان را به خاک و خون کشیده اند.

وی گفت: رژیم سعودی مردم انقلابی یمن را به خاک و خون کشید در حالی که در برابر رژیم صهیونیستی کودک کش ساکت ماند و حتی جنایات صهیونیستها را درغزه و لبنان به صورت زبانی هم محکوم نکرد.

حجت الاسلام صادقی افزود: سعودیها گمان می کنند خواهند توانست مردم انقلابی یمن را سرکوب کنند در حالی که فقط خودشان را رسوا کردند و حتما پاسخ دندانشکنی دریافت می کنند.

 

اضافه‌ كردن نظر


.

 

تبادل لینک

نامه گناباد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.تاریخ

آمار بازديدكنندگان

هرگونه کپی برداری از مطالب این وب سایت  فقط در صورت درج لینک سایت مجاز است


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه نامه گناباد می باشد
support by sabokro: sabokro_ce@yahoo.com