شنبه, 29 دی 1397
آگهی
آگهی
آگهی

تبليغات

جهت درج تبليغات خود در اين وب سايت با

شماره 05337220130

تماس حاصل فرماييد

وب سايت نامه گناباد معتبرترين پايگاه خبري شهرستان گناباد

امر به معروف و نهی از منکر موجب استمرار راه قرآن می‌شود PDF چاپ نامه الکترونیک
يكشنبه 25 خرداد 1393 ساعت 15:56

امام جمعه گناباد گفت: انجام فریضه بزرگ امر به معروف و نهی از منکر ضمن اجرای دستورات قرآنی، موجب استمرار راه قرآن، امام و شهدا می‌شود.

 خبرگزاری فارس: امر به معروف و نهی از منکر موجب استمرار راه قرآن می‌شود

 

به گزارش خبرگزاری فارس از گناباد، حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب ظهر امروز در جلسه رابطان نماز مراکز بهداشتی درمانی گناباد اظهار داشت: یکی از اوجب واجبات، حفظ جان است چرا که تا سلامت نباشیم عبادت، خدمت به خلق و بندگی هم نمی‌توانیم انجام بدهیم و در نتیجه به کمال و تعالی نخواهیم رسید.

 

وی با اشاره به آیه قرآن که خوبان و نیکان وقتی به قدرت می‌رسند علاوه بر مسئولیت‌های خود سعی می‌کنند کارهای خوب دیگری را نیز انجام دهند، گفت: اقامه نماز جماعت در مراکز بهداشتی بسیار کار ارزشمند و پسندیده‌ای است.

 

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و دبیر ستاد نماز و حجاب و عفاف دانشگاه علوم پزشکی گناباد تصریح کرد: کمک به محرومان به‌عنوان یکی دیگر از کارهای خوب و پسندیده است و انجام فریضه بزرگ امر به معروف و نهی از منکر ضمن اجرای دستورات قرآنی، موجب استمرار راه قرآن، امام و شهدا می‌شود و بدین طریق می‌توانیم با عمل و سخنانمان راهنمای خوبی باشیم.

 

معاون بهداشتی دانشگاه نیز در ادامه این مراسم گزارشی از روند اجرایی برنامه‌های مربوط به نماز و حجاب و عفاف در حوزه‌های وابسته به معاونت بهداشتی دانشگاه ارائه کرد و افزود: هدف از تشکیل این جلسه معرفی رابطان جدید نماز مراکز بهداشتی درمانی و برنامه‌ریزی در راستای هر چه بهتر برگزار کردن نماز جماعت و بررسی مشکلات و کمبودهای احتمالی و تلاش برای رفع آن‌ها است.

 

علی عالمی، پخش اذان و اقامه نماز جماعت و نصب بنر‌های تبلیغاتی امر به معروف و نهی از منکر را از جمله اقدامات انجام شده برشمرد.

 

اضافه‌ كردن نظر


.

 

تبادل لینک

نامه گناباد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.تاریخ

آمار بازديدكنندگان

هرگونه کپی برداری از مطالب این وب سایت  فقط در صورت درج لینک سایت مجاز است


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه نامه گناباد می باشد
support by sabokro: sabokro_ce@yahoo.com