چهارشنبه, 04 بهمن 1396
آگهی
آگهی
آگهی

تبليغات

جهت درج تبليغات خود در اين وب سايت با

شماره 05337220130

تماس حاصل فرماييد

وب سايت نامه گناباد معتبرترين پايگاه خبري شهرستان گناباد

زائر موتورسوار «حرم تا حرم» به زیارت بقعه علامه بهلول گنابادی مشرف شد PDF چاپ نامه الکترونیک
پنجشنبه 19 تیر 1393 ساعت 18:42

زائر موتورسوار «حرم تا حرم» به عشق اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع)، به زیارت بقعه متبرکه علامه بهلول گنابادی مشرف شد.

علی عبدی در گفتگو با خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، افزود: این سفر زیارتی را از ده روز پیش با هزینه شخصی خود آغاز کردم.

وی اظهار داشت: ابتدای حرکت بنده از حرم مطهر حضرت معصومه(س) در قم بود تا ان‌شاءالله با رسیدن به مشهد مقدس و زیارت حضرت علی ابن موسی‌الرضا(ع) برادر حضرت فاطمه معصومه(س) به مقصد برسم.

این زائر مشتاق اهل‌بیت(ع) که شغل آزاد داشته و با اصلیت تبریزی ساکن تهران است، بیان کرد: پس از حرکت از تهران به سمت قم به کوه خضر نبی در جمکران رفتم و سپس به سمت کاشان و بقعه امامزاده علی عباس و علی محمد(ع) بادرود حرکت کردم.

عبدی با بیان اینکه پنج سال گذشته نیز به قصد زیارت و به‌صورت پیاده‌روی این مسیر را طی کرده است، ادامه داد: در طول مسیر حرکت به اصفهان، شهررضا حرم امامزاده شاه رضا(ع) و در شیراز به شاه چراغ و بارگاه امامزاده جعفر و محمد(ع) یزد رسیدم.

وی اضافه کرد: پس از آن با زیارت بقعه امامزاده حسین ابن علی ابن موسی‌الکاظم(ع) در طبس به بقعه امامزاده سلطان ابراهیم(ع) روستای کریمو قائنات رسیدم و به سمت حرم امامزاده محمد عابد(ع) کاخک حرکت کردم و شب گذشته نیز در مرقد علامه بهلول گنابادی بیتوته داشتم.

مهدی تسلیمی

اضافه‌ كردن نظر

.

تبادل لینک

نامه گناباد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.

تاریخ

آمار بازديدكنندگان

هرگونه کپی برداری از مطالب این وب سایت  فقط در صورت درج لینک سایت مجاز است

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه نامه گناباد می باشد
support by sabokro: [email protected]