شنبه, 29 دی 1397
آگهی
آگهی
آگهی

تبليغات

جهت درج تبليغات خود در اين وب سايت با

شماره 05337220130

تماس حاصل فرماييد

وب سايت نامه گناباد معتبرترين پايگاه خبري شهرستان گناباد

اولين جلسه انجمن اولياء و مربيان مدارس گناباد تشکيل شد PDF چاپ نامه الکترونیک
پنجشنبه 27 شهریور 1393 ساعت 10:25

اولين جلسه انجمن اولياء و مربيان مدارس گناباد تشکيل شددبيرستان نمونه شهيد هاشمي نژاد (دوره اول) در اولين گام فعاليت خود و در آستانه سال تحصيلي جديد اقدام به تشکيل انجمن اولياء و مربيان کرد.

مهدوي، مدير آموزش و پرورش، با تبريک سال تحصيلي جديد، انجمن اولياء مربيان را پل ارتباطي مدرسه و خانواده دانست و اعلام کرد انجمن اولياء و مربيان بازوي قوي آموزش و پرورش است و انگيزه مشارکتي اولياء در واحدهاي آموزشي هستند، لذا نبايد خودرا از مدرسه بي نياز بدانند؛ چراکه امر تعليم و تربيت فرزندان از عهده وظايف والدين است.

مدير آموزش و پرورش در قسمت ديگر سخنان خود با اعلام شعار، همه با هم براي تعليم و تربيت از همه اقشار و مسوولين شهرستان؛ بويژه والدين ارجمند خواست تا با مشارکت در حل مشکلات مدارس، کمک به مديريت مدارس از طريق ارائه پيشنهادات و برنامه هاي سازنده براي تعليم و تربيت و ساختن آينده دانش آموزان تلاش کنند.

وي با اعلام اينکه در سطح شهرستان گناباد انجمن اولياء و مربيان در تمام مدارس فعال بوده و نقش مؤثري در پيشرفت آموزش و پرورش داشته است، اضافه نمود: کمک و مشارکت در امور فرهنگي مدارس مثل همکاري در برگزاري جشن ها، مناسب هاي مذهبي، مشارکت در ساخت فضاي فيزيکي مدارس با اهداي کمک هاي مالي و يا استفاده از توان و مهارت والدين در بخش هاي مختلف کمک به دانش آموزان بي بضاعت از طريق جذب مشارکت مالي اولياء-استفاده از تخصص والدين در برگزاري جلسات پرسش و پاسخ و سخنراني ها در کل سال، از اموريست که توسط اولياء گرامي انجام شده است.

مهدوي گفت: از فروردين 91 تا فروردين 93، 250 ميليون تومان کمک نقدي و غيرنقدي خيرين به مدارس بوده که تمامي اين مبالغ با همکاري انجمن اولياء و مربيان مدارس جمع آوري شده است. همچنين همکاري انجمن ها را در اجراي پروژه مهر، اجراي برنامه هاي هفته معلم، برگزاري مراسم مذهبي و مشارکت در بهسازي فضاي آموزشگاه ها داشتيم که مراتب تقدير و تشکر خود را اعلام مي داريم.

وي از برگزاري 300 جلسه کلاس آموزش خانواده در سطح 90 آموزشگاه در سال گذشته خبر داد و گفت: هر چه آگاهي و اطلاعات خانواده ها در زمينه آموزشي و تربيتي بيشتر باشد، مسلما مشکلات دانش آموزان مدارس کمتر خواهد بود، لذا درخواست ما از اولياء استقبال و استفاده از اين کلاس هاست تا ضمن حضور نظرات و پيشنهادات سازنده خود را اعلام کنند. منبع: خبرگزاري موج

 

اضافه‌ كردن نظر


.

 

تبادل لینک

نامه گناباد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.تاریخ

آمار بازديدكنندگان

هرگونه کپی برداری از مطالب این وب سایت  فقط در صورت درج لینک سایت مجاز است


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه نامه گناباد می باشد
support by sabokro: sabokro_ce@yahoo.com