چهارشنبه, 05 ارديبهشت 1397
آگهی
آگهی
آگهی

تبليغات

جهت درج تبليغات خود در اين وب سايت با

شماره 05337220130

تماس حاصل فرماييد

وب سايت نامه گناباد معتبرترين پايگاه خبري شهرستان گناباد

گرگ در گناباد بیست راس گوسفند را تلف کرد PDF چاپ نامه الکترونیک
يكشنبه 02 فروردين 1394 ساعت 23:01

گرگ در روستای رهن واقع در دو کیلومتری مرکز شهر ستان گناباد بیست راس گوسفند را تلف کرد.

رییس شورای اسلامی روستای رهن یکشنبه در گفتگو با خبرنگار نامه ی گناباد گفت : سحرگاه امروز گرگ با وارد شدن به محل نگه داری گوسفندان یکی از اهالی روستا بیست گوسفند را تلف کرد.

حسین علی زاده ادامه داد : حدود دویست ملیون ریال به این دامدار خسارت وارد شده است.

مالک گوسفندان تلف شده نیز گفت : من خودم گرگ را مشاهده کردم که از سمت شمال طویله خارج شده و آثار پنجه او بر دیوار موجود است.

مهدی علی زاده ادامه داد : دو گرگ بارها حتی در داخل روستا دیده شده اند که توسط محیط زیست پلاک دار و در این منطقه رها شده اند.

وی ادامه داد : ما اهالی روستای رهن از محیط زیست شاکی هستیم چرا که با رها شدن این گرگ ها در منطقه آسایش جانی از بین رفته است.

وی با نشان دادن صورت جلسه ای ادامه داد : به محض روی دادن این اتفاق نیروی انتظامی و پلیس 110در محل حاضر شدند و صورت جلسه ای نیز تنظیم گردید و اهالی روستا شکایت خود را علیه محیط زیست اعلام کردند.

مهدی یوسف نژآد رییس اداره محیط زیست شهرستان گناباد در این خصوص گفت : هیچ گرگ پلاک داری در منطقه رها نشده است.

اضافه‌ كردن نظر

.

تبادل لینک

نامه گناباد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.

تاریخ

آمار بازديدكنندگان

هرگونه کپی برداری از مطالب این وب سایت  فقط در صورت درج لینک سایت مجاز است

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه نامه گناباد می باشد
support by sabokro: sabokro_ce@yahoo.com