شنبه, 29 دی 1397
آگهی
آگهی
آگهی

تبليغات

جهت درج تبليغات خود در اين وب سايت با

شماره 05337220130

تماس حاصل فرماييد

وب سايت نامه گناباد معتبرترين پايگاه خبري شهرستان گناباد

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گناباد:تهیه نرم‌افزار جامع وصیت‌نامه شهدا از نیازهای ضروری گناباد است PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه 22 مرداد 1393 ساعت 22:13

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گناباد با بیان اینکه 25 سال از اتمام جنگ تحمیلی می‌گذرد، اما هنوز مجموعه جامعی از وصیت‌نامه شهدا نداریم، گفت: تهیه نرم‌افزار جامع وصیت‌نامه شهدا از نیازهای گناباد به شمار می‌رود.

به گزارش خبرگزاری فارس از گناباد، جواد حامدزاده عصر امروز در نشست خبری ضمن گرامیداشت مقام خبرنگاران اظهار داشت: خبرنگاران حقیقتاً نقش ارزشمندی در نظام مقدس جمهوری اسلامی و به‌ویژه در دوران دفاع مقدس ایفا کرده و در سخت‌ترین شرایط بر اصول خود پابرجا بوده‌اند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گناباد خواستار تلاش جامعه خبری و بنیاد شهید و امور ایثارگران به پرداختن مسائل و زندگی نامه جامعه ایثارگری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شد.

حامدزاده خاطرنشان کرد: با گذشت 25 سال از اتمام دوران مقدس، هنوز مجموعه جامعی از وصیت‌نامه شهدا نداریم و تهیه نرم‌افزار جامع وصیت‌نامه شهدا از نیازهای گناباد است.

وی افزود: بر همین اساس ما شروع به تولید نرم‌افزار جامع وصیت‌نامه و زندگی‌نامه شهدای گناباد کردیم و انشاء‌الله در ماه آینده شاهد بهره‌برداری از این نرم افزار ارزشمند خواهیم بود.

وی گفت: باید به هرکدام از رسانه‌های مکتوب و مجازی راهکاری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت داده شود و بنیاد شهید و امور ایثارگران گناباد نیز آمادگی خود را برای در اختیار گذاشتن تمام توان خود در راستای ترویج این فرهنگ در رسانه‌های مکتوب و مجازی شهرستان اعلام می‌کند.

 

اضافه‌ كردن نظر


.

 

تبادل لینک

نامه گناباد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.تاریخ

آمار بازديدكنندگان

هرگونه کپی برداری از مطالب این وب سایت  فقط در صورت درج لینک سایت مجاز است


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه نامه گناباد می باشد
support by sabokro: sabokro_ce@yahoo.com