شنبه, 29 دی 1397
آگهی
آگهی
آگهی

تبليغات

جهت درج تبليغات خود در اين وب سايت با

شماره 05337220130

تماس حاصل فرماييد

وب سايت نامه گناباد معتبرترين پايگاه خبري شهرستان گناباد

درخشش دانش آموزان حوزه سما واحد گناباد PDF چاپ نامه الکترونیک
يكشنبه 22 تیر 1393 ساعت 12:52

دکتر رنجبران معاونت حوزه سما واحد گناباد با اعلام این مطلب که دانش آموزان دبستان های پسرانه و دخترانه سما واحد گناباد در آزمون های ورودی تیزهوشان و نمونه دولتی درخشیدند.

 افزود: 13 دانش آموز دبستان پسرانه سما در آزمون ورودی تیزهوشان و 22 نفر دیگر در نمونه دولتی پذیرفته شده اند. وی خاطرنشان ساخت: این دانش آموزان رتبه های اول تا سوم نمونه دولتی را نیز از آن خود کرده اند.

رنجبران در همین زمینه به دبستان دخترانه سما واحد گناباد هم اشاره کرد و گفت: دبستان دخترانه سما  پنج دانش آموز در آزمون ورودی تیز هوشان و هفت دانش آموز در نمونه دولتی قبولی داشته است. وی قبولی دبستان های پسرانه و دخترانه سما واحد گناباد را در آین آزمون ها به ترتیب 60 و 50 درصد عنوان کرد.

رنجبران در ادامه از فضاهای آموزشی بسیار مناسب و خوب مدارس سما و استفاده از دبیران مجرب و متعهد شهرستان در این مجموعه و همچنین امکانات و تجهیزات مدارس سما اعم از سایت گامپیوتر، آزمایشگاه های مجهز، کلاس های مجهز به برد هوشمند و...و اینکه از ابتدای سال تحصیلی جدید در مقاطع پیش دبستانی و دبستان های سما تدریس به صورت دو زبانه(فارسی و انگلیسی) خواهد بود هم گفت. وی در زمینه مولفه ها و پتانسیل های حوزه سما افزود: در جلسه اخیری که در آموزش و پرورش داشته است. مدیر آموزش و پرورش از مجموعه سما واحد گناباد به عنوان یک ظرفیت که باری را از دوش آموزش و پرورش برداشته، یاد کرده است

معاونت حوزه سما واحد گناباد در خاتمه زحمات و تلاش های مدیران و دبیران مدارس سما را در خور تحسین دانست و حمایت هایی که هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی گناباد از حوزه سما داشته و دارند را مورد تقدیر قرار داد.

دانشگاه آزاد اسلامی گناباد

 

اضافه‌ كردن نظر


.

 

تبادل لینک

نامه گناباد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.تاریخ

آمار بازديدكنندگان

هرگونه کپی برداری از مطالب این وب سایت  فقط در صورت درج لینک سایت مجاز است


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه نامه گناباد می باشد
support by sabokro: sabokro_ce@yahoo.com