شنبه, 29 دی 1397
آگهی
آگهی
آگهی

تبليغات

جهت درج تبليغات خود در اين وب سايت با

شماره 05337220130

تماس حاصل فرماييد

وب سايت نامه گناباد معتبرترين پايگاه خبري شهرستان گناباد

کاروان زیارتی دانشگاه به کربلای معلی اعزام می شوند PDF چاپ نامه الکترونیک
يكشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 09:42

رسائی فر مسوول هیئت مذهبی دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد از اعزام کاروان زیارتی این واحد دانشگاهی به مقصد کربلای معلی خبر داد.

رسائی فر با اعلام این خبر افزود: با همانگی های صورت گرفته از طریق اداره کل حج و زیارت استان خراسان رضوی، برای دومین بار و از طریق هیات مذهبی واحد، کاروان زیارتی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد به کربلا اعزام می شود.

رسائی فر خاطرنشان ساخت: تعداد 320 نفر از اساتید، و دانشجویان واحد گناباد برای اعزام به کربلای معلی ثبت نام کرده اند. که با قرعه کشی که از بین این تعداد صورت گرفت، هفتاد و پنج نفر همزمان با روز عرفه و در تاریخ 12 مهر ماه جاری از طریق هوایی اعزام خواهند شد.

وی با اعلام این مطلب که برخی از اساتید و دانشجویان به صورت خانوادگی نام نویسی کرده اند. گفت: غیر از 75 نفر فوق که در روز مبارک عرفه اعزام می شوند، از مورخ 15/6/93 و به ترتیب و در چند نوبت تمامی کسانی که ثبت نام شده اند از طریق هوایی به کربلای معلی اعزام خواهند شد.

مسوول هیات مذهبی دانشجوئی واحد گناباد از اختصاص وام قرض الحسنه به دانشجویان هم گفت و افزود: با هماهنگی و برنامه ریزی که انجام شده است، به یکصد نفر از دانشجویان که به کربلا اعزام می شوند نیز وام قرض الحسنه پرداخت می شود.

رسائی فر در خاتمه حمایت های حضرت حجت الاسلام صادقی نسب امام جمعه و رئیس هیآت مذهبی شهرستان و دکتر مجتبوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد را که از هیات مذهبی دانشجوئی واحد داشته و دارند را مورد تقدیر و قدردانی قرار داد.

 

اضافه‌ كردن نظر


.

 

تبادل لینک

نامه گناباد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.تاریخ

آمار بازديدكنندگان

هرگونه کپی برداری از مطالب این وب سایت  فقط در صورت درج لینک سایت مجاز است


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه نامه گناباد می باشد
support by sabokro: sabokro_ce@yahoo.com