شنبه, 29 دی 1397
آگهی
آگهی
آگهی

تبليغات

جهت درج تبليغات خود در اين وب سايت با

شماره 05337220130

تماس حاصل فرماييد

وب سايت نامه گناباد معتبرترين پايگاه خبري شهرستان گناباد

معاون جدید اداری و مالی واحد گناباد معرفی شد PDF چاپ نامه الکترونیک
دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 15:41

معاون جدید اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد معرفی شد.

در جلسه ای که با حضور هیات رئیسه مدیران و مسوولین دوایر و مجموعه های واحد گناباد برگزار گردید،حسین اکبری عضو هیات علمی تمام وقت گروه حسابداری این واحد دانشگاهی به عنوان معاون اداری و مالی واحد گناباد معرفی شد.

دکتر مجتبوی رئیس واحد گناباد در سخنانی با اشاره به سال اقتصاد و فرهنگ، به ارکان مدیریت: برنامه ریزی، سازمان دهی، هماهنگی، نظارت و ارزش یابی اشاره کرد. دکتر مجتبوی در این ارتباط به فرمایش حضرت امیر المومنین حضرت علی (ع) خطاب به مالک اشتر اشاره کرد: که جامعه تحت نظر تو به طبقات مختلفی تقسیم شده است و کار هیچ گروهی جز با گروه دیگر به کمال نمی رسد و هیچ دسته ای از دسته دیگر بی نیاز نیست.

رئیس واحد گناباد در ادامه به  سوابق خدمتی و مدیریتی اکبری پرداخت و وی را متعهد، متخصص و کارآمد معرفی کرد. و برای وی در این سنگر جدید آرزوی موفقیت نمود.

مجتبوی از تلاش ها و زحمات ولی اله فرصتی در طول تصدی معاونت اداری و مالی واحد گناباد هم تقدیر نمود و در کسوت عضو هیات علمی و معلمی برای وی آرزو کرد با کلام نافذ و عزم راسخ و با تولید علم و دانش جهت آینده سازان این مرز و بوم با سرافرازی برای نیل به زندگی سعادتمندانه دنیوی و رستگاری اخروی کوشا و پویا باشد.

فرصتی معاون اداری و مالی سابق واحد گناباد هم در سخنانی از تلاش و زحمات همکاران خود در حوزه اداری و مالی و حمایت اعضای هیات رئیسه واحد تقدیر و قدردانی کرد.

در ادامه اکبری معاون جدید اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداخت. صرفه جوئی، بهره وری، برقرای توازن و ایجاد عدالت، سلامت اداری، نظم بخشیدن به مسائل اداری و مالی با تکیه بر قوانین و مقررات و آئین نامه ها در راه پیشبرد و پیشرفت اهداف مقدس دانشگاه، توجه به امور رفاهی کارکنان در حد توان واحد و...از جمله اموری بود که اکبری به آن اشاره کرد

 

 

نظرات  

 
-2 #1 پاسخ: معاون جدید اداری و مالی واحد گناباد معرفی شدحسن افضلی هجرتی 1393-05-26 09:49
متاسفانه تصدی یکی ازمهمترین پستهای دانشگاه چندسالیست که دردست افرادغیربومی قرارگرفته که البته این ازشاهکاریهای ریاست قبلی دانشگاهست(اسف/عاصف)است/ایکاش معاونت قبلی یک گزارش اجمالی ازخدماتی که در6سال صدارت خودداشت میدادکه مردم شریف گنابادبدانندچه گوهریکدانه ای روازدست داداه دانشگاه/امامن بجای ایشان میگم/ندادن وام صندوق بکارکنان بیش از2سال(500ملیون بدهکاری ان به کارکنان)استفاده شخصی ازنیروهای کاری ومهندس واحددراحداث بناهای شخصی هیئت رییسه محترم/پرداختهای اضافکاریهای خیلی مشتی به خودشان وبقیه هیات محترم ودراخرتکمیل تکمیل تکمیل/البته شنیده شده ایشان دراولین فرصت سکان دارپست معاونت مالی دانشگاه پارس رضوی خواهندشد/موفق ورقراربشن
نقل قول
 
 
0 #2 پاسخ: معاون جدید اداری و مالی واحد گناباد معرفی شدحسن افضلی 1393-05-26 11:03
خداکنه این یکی مثل قبلیه نباشه/باقیمانده دانشگاهوبده بباد/البته نه چون ای اقا گنابادیه دلش بری شهرش میسوزه/درایاخرکارمعاون قبلی یگ دسته گل بندازیدبه گردن اقای تاسف
نقل قول
 
 
-1 #3 پاسخ: معاون جدید اداری و مالی واحد گناباد معرفی شدهجرت 1393-05-26 11:07
ایکاش معاونت قبلی یک فهرست ازکارای خوبی که بری دانشگاه وکارکنانش کرده میداد
نقل قول
 

اضافه‌ كردن نظر


.

 

تبادل لینک

نامه گناباد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.تاریخ

آمار بازديدكنندگان

هرگونه کپی برداری از مطالب این وب سایت  فقط در صورت درج لینک سایت مجاز است


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه نامه گناباد می باشد
support by sabokro: sabokro_ce@yahoo.com