شنبه, 29 دی 1397
آگهی
آگهی
آگهی

تبليغات

جهت درج تبليغات خود در اين وب سايت با

شماره 05337220130

تماس حاصل فرماييد

وب سايت نامه گناباد معتبرترين پايگاه خبري شهرستان گناباد

تاکید دکتر حسن زاده بر شرکت در راهپیمائی روز بصیرت PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه 06 دی 1393 ساعت 23:57

دکتر مجتبی حسن زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد در جلسه شورای هیات رئیسه این واحد دانشگاهی بر لزوم شرکت در راهپیمایی روز ملی بصیرت تاکید کرد.

دکتر حسن زاده در ابتدای جلسه شورای هیات رئیسه واحد گناباد، ضمن گرامیداشت 9 دی روز ملی بصیرت و میثاق امت با ولایت در سخنانی گفت: تاریخ انقلاب اسلامی ما شاهد رویدادها، رشادت ها و روزهای پرافتخار زیادی است که تا ابد در اذهان به نیکی از آن یاد خواهد شد. وی ادامه داد یکی از این رویدادهای تاریخی روز ملی 9 دی است که تبدیل به حماسه ای ماندگار شده است و به یادگار خواهد ماند.

رئیس واحد گناباد خاطرنشان ساخت: در رویداد بزرگ 9 دی، با بصیرت ملت و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، ترفندهای فتنه گران و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ناکام ماند و نقشه های شوم و پلید آنان نقش برآب شد.

حسن زاده به فرموده مقام معظم رهبری اشاره کرد. که 9 دی روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجتی برای همه است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد در ادامه با بیان اینکه بصیرت تشخیص به موقع حق از باطل است. گفت: در همه حال باید مراقب ترفندهای دشمنان بود و از تفرقه افکنی پرهیز کرد.

دکتر حسن زاده در خاتمه خاطرنشان ساخت: واحد گناباد که عضوی از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی می باشد - دانشگاهی که مولود انقلاب است و به فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام راحل تاسیس گردید و همیشه تلاش توام با بصیرت داشته و دارد و در زمینه تولید علم پیشگام و در تحقق فرامین مقام عظمای ولایت پیشقدم می باشد.- با اقتدا به رهبر فرزانه انقلاب و همدوش و همراه با احاد مختلف مردم همیشه در صحنه و شهید پرور گناباد در راهیمایی که به مناسبت روز پیوستگی ملت ایران با مقام عظمای ولایت و تجدید بیعت مردم با رهبری در شهرستان برگزار خواهد شد بطور یکپارچه شرکت خواهد کرد.

دانشگاه آزاد اسلامی گناباد

 

اضافه‌ كردن نظر


.

 

تبادل لینک

نامه گناباد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.تاریخ

آمار بازديدكنندگان

هرگونه کپی برداری از مطالب این وب سایت  فقط در صورت درج لینک سایت مجاز است


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه نامه گناباد می باشد
support by sabokro: sabokro_ce@yahoo.com