شنبه, 29 دی 1397
آگهی
آگهی
آگهی

تبليغات

جهت درج تبليغات خود در اين وب سايت با

شماره 05337220130

تماس حاصل فرماييد

وب سايت نامه گناباد معتبرترين پايگاه خبري شهرستان گناباد

تشکیل جلسه کار گروه فرهنگی دانشگاه آزاد واحد گناباد PDF چاپ نامه الکترونیک
يكشنبه 28 دی 1393 ساعت 17:05

کار گروه فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد با حضور اعضاء تشکیل جلسه داد.

در این جلسه که در محل دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار شد. حجت الاسلام عاشوری در سخنانی به نقش و جایگاه مهم فرهنگ و توجه ویژه ای که معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه به این مقوله دارد پرداخت.

عاشوری در ادامه به بحث تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد . و افزود: دشمنان سعی دارند که از طریق تهاجم فرهنگی و تبلیغات منفی نسل جوان را از ارزش های والای دینی و اسلامی دور کنند و از این طریق به اهداف شوم خود برسند. اما با وجود تلاش های مذبوحانه انان، جوانان ما و مردم در صحنه هستند و نظام اسلامی هر روز پرقدرت تر و در عرصه های بین المللی نقش آفرینی می نمایند.

عاشوری سپس به محورهای جلسه پرداخت و از اعضاء خواست تا در زمینه گسترش فرهنگ نماز، جذب حداکثری دانشجویان به فعالیت های فرهنگی و... طرح ها و راهکارهای خود را ارائه نمایند.

در ادامه این جلسه با توجه به نزدیکی سی و ششمین بهار فجر انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر، ستاد دهه فجر دانشگاه آزاد اسلامی گناباد که مرکب از دفتر فرهنگ اسلامی، روابط عمومی، پایگاه مقاومت بسیج شهید محمدی ثانی کارکنان و حوزه مقاومت بسیج دانشجوئی واحد می باشد تشکیل شد و مقرر گردید، همانند سنوات گذشته با هماهنگی، مشارکت و تعاملی که با ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان خوهند داشت در ارتباط با هرچه باشکوه برگزار شدن مراسم دهه فجر امسال اقدام نمایند.

 

اضافه‌ كردن نظر


.

 

تبادل لینک

نامه گناباد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.تاریخ

آمار بازديدكنندگان

هرگونه کپی برداری از مطالب این وب سایت  فقط در صورت درج لینک سایت مجاز است


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه نامه گناباد می باشد
support by sabokro: sabokro_ce@yahoo.com