شنبه, 29 دی 1397
آگهی
آگهی
آگهی

تبليغات

جهت درج تبليغات خود در اين وب سايت با

شماره 05337220130

تماس حاصل فرماييد

وب سايت نامه گناباد معتبرترين پايگاه خبري شهرستان گناباد

تشریح اهم برنامه های دهه فجر دانشگاه آزاد واحد گناباد PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه 08 بهمن 1393 ساعت 16:09

در جلسه مشترک کارگروه فرهنگی و ستاد برنامه ریزی دهه فجر انقلاب اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد، اهم برنامه های سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر این واحد دانشگاهی تشریح شد.

در این جلسه مقرر گردید ساختمان های آموزشی، اداری، محوطه اصلی و سردرب دانشگاه و خوابگاه ها آذین بندی و تزئین گردد.

در اولین روز از دهه مبارک فجر 12 بهمن ماه، صبح و همزمان با جلسه هفتگی قرائت قرآن کارکنان با حضور هیات رئیسه، اساتید، کارکنان و دانشجویان و با سخنرانی دکتر حسن زاده ریاست واحد و همچنین حجت الاسلام تقوی مدیر گروه معارف اسلامی واحد آغاز مراسم دهه مبارک فجر کلید خواهد خورد. در همین جلسه از تلاش های حجت الاسلام تقوی در نشر  معارف اسلامی دین مبین اسلام و خدمات وی به مجموعه واحد گناباد که ضمنا" از شاگردان رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) می باشد تجلیل بعمل خواهد آمد. در پایان مراسم نیز با توجه به توهینی که به ساخت مقدس نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) شده است تجمع اعتراض آمیزی در محکومیت این عمل شرم آور و ننگین صورت خواهد گرفت و توسط یکی از اساتید بسیجی، بیانیه ای که در محکومیت این عمل ننگین تهیه می شود قرائت خواهد شد

در دومین روز از دهه مبارک فجر و با حضور امام جمعه، فرماندار، روسای مراکز آموزش عالی و مسئولین شهرستان و هیات رئیسه و کارکنان واحد گناباد مزار شهدای گمنام دانشگاه گلباران و عطر افشانی خواهد شد.

دیدار با خانواده معظم شهدا، مسابقات ورزشی تنیس روی میز کارکنان، مسابقه نقاشی ویژه فرزندان کارکنان از دیگر برنامه های دهه فجر واحد گناباد خواهد بود.

همچنین در جلسه کارگروه فرهنگی و ستاد برنامه ریزی دهه فجر دانشگاه آزاد اسلامی گناباد مقرر شد. کارکنان و هیات رئیسه دانشگاه در مراسمی که در سطح شهرستان در دهه مبارک فجر برگزار می گردد شرکت نمایند. که حضور در مراسم غبار روبی مزار شهدای شهرستان، نماز جمعه 17 بهمن ماه و نهایتا" شرکت در راهپیمائی با شکوه 22 بهمن ماه از آنجمله خواهد بود.

 

دانشگاه آزاد اسلامی گناباد

 

اضافه‌ كردن نظر


.

 

تبادل لینک

نامه گناباد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.تاریخ

آمار بازديدكنندگان

هرگونه کپی برداری از مطالب این وب سایت  فقط در صورت درج لینک سایت مجاز است


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه نامه گناباد می باشد
support by sabokro: sabokro_ce@yahoo.com