شنبه, 29 دی 1397
آگهی
آگهی
آگهی

تبليغات

جهت درج تبليغات خود در اين وب سايت با

شماره 05337220130

تماس حاصل فرماييد

وب سايت نامه گناباد معتبرترين پايگاه خبري شهرستان گناباد

هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار می گردد PDF چاپ نامه الکترونیک
سه شنبه 19 اسفند 1393 ساعت 21:51

هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار می گردد

دکتر سعید بلوچیان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد با بیان اینکه پس از رایزنی ها بسیار، موافقتIEEE که همان بزرگترین مرجع علمی مهندسی برق و الکترونیک و کامپیوتر جهان می باشد را در حمایت از برگزاری هفتیمن کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران اخذ نمودیم، افزود: IEEE پس از ارزیابی های دقیقی که از شش کنفرانس برگزار شده قبلی در واحد گناباد بعمل آورده است. که طی آن، برگزاری تمامی کنفرانس ها را از نظر سطح علمی و کیفیت برگزاری خوب ارزیابی نمود. حمایت خود را از برگزاری هفتمین کنفرانس مهندسی برق ایران اعلام داشت.

بلوچیان که در ضمن دبیر هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران نیز می باشد، شاخص های متعددی را در این ارزیابی ها دخیل دانست. سطح علمی مقالات چاپ شده، هیات داوران کنفرانس، سخنرانان کلیدی، تعداد مقالات پذیرفته شده در کنفرانس که در مجلات علمی معتبر منتشر و به چاپ رسیده است، امکانات و....از شاخص هایی بودند که بلوچیان به آن پرداخت.

دکتر بلوچیان خاطر نشان ساخت: هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران که یکی از رویدادهای بزرگ علمی کشور می باشد در روزهای 28 و 29 مردادماه 1394 در تالار شیخ محمد تقی بهلول واحد گناباد برگزار خواهد شد.. وی تاریخ ارسال مقالات را 31 اردیبهشت ماه 1394 عنوان کرد

معاون پژوهشی و فناوری واحد گناباد در بخش دیگری از سخان خود گفت: مایه مباهات دانشگاه آزاد اسلامی گناباد می باشد که تا کنون کنفرانس های متعددی را برگزار نموده است و در این مسیر پژوهشگران، اندیشمندان و محققان زیادی میهمان دانشگاه و شهرستان بوده اند که بتبع این همایش ها و کنفرانس ها آورده های بیشماری برای واحد گناباد و شهرستان داشته است.

وی به امکانات و پتانسیل های رشته های برق واحد گناباد اشاره کرد و افزود: واحد گناباد در رشته برق به عنوان قطبی در کشور شناخته می شود و برگزاری هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران نیز سبب ارتباط و تعامل بیشتر دانشگاه با صنعت و از سوی دیگر ارتقاء توسعه همکارهای علمی با سایر مراکز علمی کشور و جهان خواهد شد

بلوچیان در خاتمه خاطر نشان ساخت: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران می توانند به سایت کنفرانس به آدرسiceee.ir مراجعه نمایند.

 

اضافه‌ كردن نظر


.

 

تبادل لینک

نامه گناباد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.تاریخ

آمار بازديدكنندگان

هرگونه کپی برداری از مطالب این وب سایت  فقط در صورت درج لینک سایت مجاز است


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه نامه گناباد می باشد
support by sabokro: sabokro_ce@yahoo.com