شنبه, 29 دی 1397
آگهی
آگهی
آگهی

تبليغات

جهت درج تبليغات خود در اين وب سايت با

شماره 05337220130

تماس حاصل فرماييد

وب سايت نامه گناباد معتبرترين پايگاه خبري شهرستان گناباد

اعلام حمایت از هفتمین کنفرانس مهندسی برق ایران در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه 23 اسفند 1393 ساعت 13:52

انجمن سیستم های فاری ایران، حمایت خود را از هفتیمن کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران اعلام داشت.

 

دکتر سعید بلوچیان معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد در اولین نشست چگونگی برگزاری هفتیمن کنفرانس مهندسی برق و الکتروینک ایران که مردادماه 1394 در واحد گناباد برگزار می گردد با بیان اینکه امروزه پیشرفت سریع تکنولوژی و ارتباط مستقیم آن با پیشرفت های علمی در مراکز آموزشی و پژوهشی امری غیر قابل انکار است. افزود: نقش مهندسان در ارتقای آرامش و رفاه جامعه بسیار موثر می باشد و مهندس برق با توجه به گرایش های مختلف و متعدد آن از دیرباز مورد توجه و نیاز جامعه بوده است.

بلوچیان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: کنفرانس دو روزه مهندسی برق و الکترونیک ایران که با حضور اساتید برجسته، اندیشمندان و محققان این رشته از دانشگاه های معتبر سرتاسر کشور در روزهای 28 و 29 مردادماه 1394 در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد با شکوه هر چه بیشتر برگزار خواهد شد حول شش محور، الکترونیک، قدرت، مخابرات، کنترل، آموزش مجازی و مکاترونیک می باشد.

معاون پژوهش و فناوری واحد گناباد در ادامه افزود: با توجه به قدمت و برگزاری مطلوب شش کنفرانس قبلی برق و الکترونیک ایران در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد، بجز مرجع علمی مهندسی برق و الکترونیک و کامپیوتر جهانIEEE، انجمن سیستم های فاری ایران، حمایت خود را از هفتیمن کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران اعلام داشت. وی گفت: رئیس انجمن سیستم های فاری ایران که در ضمن رئیس کمیسیون آموزش و تحققات مجلس شورای اسلامی می باشد در نامه ای حمایت این انجمن را از هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکتروینک ایران گناباد اعلام داشته است.

دبیر هفتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران خاطر نشان ساخت: انجمن سیستم های فازی ایران در کشور ما در سال 1384 و همسو با اهداف انجمن بین المللی سیستم های فازی شروع به فعالیت نموده است.

بلوچیان همچنین گفت: چند دانشگاه معتبر نیز از حامیان هفتیمن کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران می باشند.

 

اضافه‌ كردن نظر


.

 

تبادل لینک

نامه گناباد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.تاریخ

آمار بازديدكنندگان

هرگونه کپی برداری از مطالب این وب سایت  فقط در صورت درج لینک سایت مجاز است


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه نامه گناباد می باشد
support by sabokro: sabokro_ce@yahoo.com